DNV GL w Polsce

Breadcrumbs

O DNV GL - Business Assurance

UDOSTĘPNIJ:
DRUKUJ:
Wind turbines landscape
Jako wiodąca jednostka certyfikująca, współpracujemy z przedsiębiorstwami pomagając im w osiągnięciu wyników ich organizacji, pracowników i infrastruktury oraz w podnoszeniu efektywności produktów i łańcuchów dostaw, poprzez certyfikację, weryfikację, ocenę i szkolenia. 2 tysiące pracowników Business Assurance na całym świecie pomaga naszym klientom w budowaniu zrównoważonych wyników biznesowych i zdobywaniu zaufania interesariuszy. Obiecujemy działać z myślą o przyszłości Twojej firmy.

Wystawiliśmy już ponad 70 tysięcy certyfikatów na całym świecie, a nazwa naszej firmy mocno kojarzy się z zaangażowaniem na rzecz bezpieczeństwa, jakości i środowiska. Od lat jesteśmy preferowanym partnerem procesu certyfikacji wielu firm widniejących na liście Fortune 500, jak również przedsiębiorstw średniej i mniejszej wielkości.

Dzięki gęstej sieci łatwo dostępnych placówek oraz konsolidacji doświadczeń zdobytych w wielu najrozmaitszych gałęziach przemysłu na całym świecie, jesteśmy idealnym partnerem dla firm z każdej branży. Współpracując z naszymi klientami, pomagamy im generować zysk przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb ekonomicznych i społecznych współczesnego świata oraz środowiska naturalnego.

Świadcząc usługi certyfikacji, weryfikacji, oceny i szkolenia, pomagamy przedsiębiorstwom w osiągnięciu zgodności z wymaganiami dotyczącymi funkcjonowania organizacji, podnoszenia efektywności produktów, pracowników, infrastruktury i łańcucha dostaw. Współpracujemy z firmami z niemal wszystkich branż i gałęzi przemysłu, a także z wieloma wiodącymi światowymi markami, jesteśmy więc obecni niemal wszędzie.

Nasze główne usługi to: 

  • Certyfikacja systemów zarządzania – wydaliśmy ponad 70 tysięcy certyfikatów.
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw – kontrola ryzyka na każdym etapie/ przypisanie ryzka do każdego ogniwa, od surowca po produkt końcowy.
  • Zapewnianie bezpieczeństwa produktów – zapewnianie dostępu do rynków światowych oraz do produktów spełniających wymagania zrównoważonego rozwoju.
  • Weryfikacja – zapewnianie zgodności z zasadami i przepisami.
  • Certyfikacja kompetencji / personelu – budowanie zaufania do indywidualnych kompetencji.
  • Szkolenia – z zakresu jakości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz zagadnień związanych z społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Bardzo poważnie traktujemy kwestie jakości i rzetelności naszych pracowników i usług. Współpracując z klientami podejmujemy dzisiejsze wyzwania, uwzględniając jednak szersze spojrzenie na problemy jutra. Nasza strategia zakłada „Zrównoważone podejście do wszystkiego, co robimy”. Wizję DNV GL przewidującą budowanie bezpiecznej, opartej na zrównoważonym rozwoju przyszłości realizujemy poprzez nasze usługi – zarówno te, które świadczymy dzisiaj, jak i te, które rozwijamy z myślą o dniu jutrzejszym.

Każdego dnia pracujemy wspólnie z klientami na całym świecie nad tym, by ich funkcjonowanie było zgodne z zasadami społecznej odpowiedzialności oraz by sprzyjało zdobywaniu zaufania interesariuszy, by uczynić świat choć trochę bardziej bezpieczniejszym, mądrzejszym i bardziej przyjaznym środowisku. 

Wyślij wiadomość Kontakt z Business Assurance Chcesz wiedzieć więcej na powyższy temat lub masz inne pytania?