DNV GL w Polsce

Breadcrumbs

Certyfikacja i akredytacja Ochrony Zdrowia

UDOSTĘPNIJ:
DRUKUJ:
Healthcare accreditation
Jako zaufany partner, DNV GL - Business Assurance działa w celu poprawy jakości opieki zdrowotnej i ułatwieniu jej świadczenia poprzez skoncentrowanie się na pacjencie, bezpieczeństwie opieki, w oparciu o nasze prawie 150-letnie doświadczenie w pracy z sektorami wysokiego ryzyka, aby uczynić je bezpieczniejszymi.

Wysokiej jakości systemy opieki zdrowotnej muszą być wydajne i otwarte na edukację i ciągłe doskonalenie, oraz przede wszystkim powinny szanować pacjenta i jego rodzinę. Poprawa jakości i zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów poprzez wdrożenie systemu zarządzania jakością jest najlepszym sposobem, by zapewnić opiekę zorientowaną na Klienta. Jest to też droga do osiągnięcia stabilnej doskonałości dla placówek ochrony zdrowia. 

DNV GL wspiera organizacje opieki zdrowotnej na całym świecie we wdrożeniu podejścia systemowego do ryzyka i świadczenia wysokiej jakości, spersonalizowanej opieki. W oparciu o nasze programy badawcze staramy się zidentyfikować zmiany jakie należy wprowadzić, aby ochrona zdrowia była bezpieczniejsza i bardziej zrównoważona.

Wyślij wiadomość Kontakt z Business Assurance Chcesz wiedzieć więcej na powyższy temat lub masz inne pytania?