DNV GL w Polsce

eCertMark – nowe narzędzie do pobierania znaków certyfikacyjnych

eCert Mark platform

Platforma eCertMark to nie tylko możliwość samodzielnego pobierania znaków, ale przede wszystkim możliwość wyświetlania szczegółów certyfikatu na stronie internetowej, aby były widoczne dla wszystkich zainteresowanych stron.

Aby móc skorzystać z narzędzia należy zarejestrować się na MyDNVGL. Jest to specjalny obszar witryny DNV GL, gdzie znajdują się wszystkie dedykowane naszym Klientom usługi cyfrowe.

Po dokonaniu rejestracji, z platformy eCertMark można po pierwsze pobrać w wersji .zip wszystkie dostępne formaty i warianty znaków. Znajdują się tam także pomocne instrukcje w języku polskim: instrukcja pobierania znaków i instrukcja stosowania znaków certyfikacyjnych.

eCertMark umożliwia również utworzenie cyfrowego znaku dla każdego posiadanego certyfikatu (indywidualnego lub w formie łączonej). W ten sposób powstaje elektroniczna wizytówka, której najważniejszą zaletą jest możliwość przedstawienia klientom i innym zainteresowanym stronom certyfikatu wydanego przed jednostkę DNV GL.


Ta cyfrowa etykieta opublikowana w Internecie poprzez wstawienie specjalnego skryptu, nie prowadzi już do witryny DNV GL, ale – po kliknięciu – otwiera eKartę zawierającą dane certyfikacyjne np. okres ważności certyfikatu, status certyfikatu itp. Tryb tworzenia eKarty jest bardzo prosty i krok po kroku opisany w instrukcji dostępnej na platformie.


W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z DNVGL poprzez wypełnienie formularza.

Czekamy na Was na myDNVGL!

                                                                                          

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość
10 września 2018

Światowe zapotrzebowanie na energię osiągnie szczytowy poziom w roku 2035, co powinno skłaniać do przeformułowania polityki inwestycji w energetykę

Londyn, 10 września 2018 r. - Jak wynika z opublikowanego przez DNV GL opracowania Energy Transition Outlook, ogólnoświatowe nakłady na energię liczone w stosunku do wartości dodanej wytworzonej w gospodarce czeka gwałtowne spowolnienie spowodowane spadkiem światowego zapotrzebowania na energię, który rozpocznie się w 2035 roku. Ta historyczna zmiana naszych potrzeb energetycznych będzie w dużej mierze efektem szybkiej elektryfikacji i wpisanej w nią efektywności energetycznej.

  • Other sectors
View more