DNV GL w Polsce

Nowy harmonogram webinariów na 2018 r.

Webinaria DNV GL

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą webinariów na 2018 r.

Rok 2017 był dla nas wyjątkowym czasem pod względem prowadzonych webinariów. Przygotowaliśmy 24 spotkania online, podczas których dzieliliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat certyfikacji systemów zarządzania. We wszystkich webinariach wzięło łącznie udział około 1300 osób. Serdecznie dziękujemy za obecność!

W bieżącym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję zwłaszcza, że przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę. Oprócz dotychczasowych prowadzących – naszych audytorów będziemy mieli także okazję poznać Artura Wawrzynowskiego - Audytora wiodącego i trenera DNV GL w zakresie systemów zarządzania jakością i BHP oraz zintegrowanych systemów zarządzania (zarządzanie ryzykiem biznesowym i techniki audytowania, doskonalenie systemów zarządzania, doskonalenie procesów). W roli prowadzącej webinaria pojawi się również Marta Siwiec - posiadająca doświadczenie zawodowe w zakładach przetwórczych w Polsce i w Wielkiej Brytanii oraz związane z prowadzeniem szkoleń, konsultacji wdrożeniowych HACCP, ISO 9001 i BRC w ponad 30 zakładach, w większości branż przemysłu spożywczego. Jest także doświadczonym audytorem norm BRC, IFS, ISO 22000, prowadziła audyty drugiej strony na zlecenie międzynarodowych koncernów produkcyjnych.

Tym samym w harmonogramie znajdziecie nowe tematy webinariów takie jak:

  • Zarządzanie ryzykiem w ramach nowych norm ISO 9001, 14001
  • Oddemonizowanie mierników i dokumentacji w ISO 9001, 14001
  • Zmiany w nowym wydaniu normy medycznej ISO 13485:2016
  • Zafałszowania żywności
  • Food Defence
  • Co nowego w ISO 22000?
  • Alergeny
  • Co nowego ISO 27001?

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym harmonogramem. Bieżące webinaria można śledzić w zakładce Webinaria na naszej stronie. Zapraszamy do udziału!

30 czerwca 2020

Narzędzie My Care umożliwia zarządzanie ryzykiem zakażeń na statkach na poziomie wymaganym w szpitalach

Zarządzanie ryzykiem zakażeń podczas pandemii COVID-19 wymaga nowego podejścia, kontroli oraz zapobiegania zarażeniu. My Care to nowe podejście DNV GL do zarządzania ryzykiem, które zostało opracowane w celu oceny, kontroli i ograniczania ryzyka zakażeń, mające odzwierciedlenie w systemach zarządzania, w procesach oraz działaniach biznesowych. My Care uwzględnia przepisy i wytyczne lokalne – zarówno w porcie macierzystym, jak i docelowym – i znajduje zastosowanie na wszystkich typach statków oraz terminali.

  • Other sectors
1 czerwca 2020

My Care zwiększa zaufanie do systemu zarządzanie ryzykiem zakażeń w Twojej organizacji

W dobie epidemii COVID-19 utrzymanie ciągłości działania stało się wyzwaniem, z jakim nigdy dotąd nie mieliśmy w biznesie do czynienia. Aby odzyskać zaufanie klientów, pracowników i innych zainteresowanych stron, konieczna będzie zdolność wykazania wiarygodności w zapobieganiu i ograniczaniu ryzyka infekcji. My Care to metodologia ułatwiająca firmom ocenę dojrzałości systemów zarządzania oraz ich zgodności z obowiązującymi wymaganiami, czego potwierdzeniem jest dedykowany cyfrowy znak zaufania.

  • Other sectors
View more