DNV GL w Polsce

Piątek FSC® w DNV GL!

28 września 2018 r. na całym świecie obchodzono Światowy Dzień FSC®.

FSC FRIDAY
FSC FRIDAY

Co roku, w ostatni piątek września, FSC promuje odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. Ta międzynarodowa organizacja stworzyła stworzyła system certyfikacji gospodarki leśnej i firm używających surowce pochodzenia leśnego.

DNV GL z tej okazji zorganizowało seminarium. Podczas spotkania auditor FSC odpowiedział na pytanie, po co właściwie certyfikuje się lasy oraz zaprezentował, jak wygląda certyfikacja na świecie i w Polsce.

Uczestnicy mieli okazję poznać mechanizmy rynkowe związane z certyfikacją FSC oraz wykorzystywanie jej do osiągnięcia przewagi rynkowej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok! 

Zespół DNV GL - Business Assurance

Kontakt z Business Assurance

Wyślij wiadomość
10 września 2018

Światowe zapotrzebowanie na energię osiągnie szczytowy poziom w roku 2035, co powinno skłaniać do przeformułowania polityki inwestycji w energetykę

Londyn, 10 września 2018 r. - Jak wynika z opublikowanego przez DNV GL opracowania Energy Transition Outlook, ogólnoświatowe nakłady na energię liczone w stosunku do wartości dodanej wytworzonej w gospodarce czeka gwałtowne spowolnienie spowodowane spadkiem światowego zapotrzebowania na energię, który rozpocznie się w 2035 roku. Ta historyczna zmiana naszych potrzeb energetycznych będzie w dużej mierze efektem szybkiej elektryfikacji i wpisanej w nią efektywności energetycznej.

  • Other sectors
View more