DNV GL w Polsce

Świętuj z DNV GL Światowy Dzień Jakości!

Świętuj z DNV GL Światowy Dzień Jakości!

8 listopada przypada Światowy Dzień Jakości. Służy on propagowaniu wiedzy o jakości na całym świecie oraz podkreślaniu jej znaczenia. Ma na celu uczczenie dotychczasowych osiągnięć w dziedzinie jakości, utrzymujących i doskonalących wdrożone systemy zarządzania jakością.

Świętuj ten dzień z nami i zyskaj więcej!


Życząc naszym Klientom efektywności i skuteczności w planowaniu i realizacji wyznaczonych celów dotyczących jakości nie tylko w zarządzaniu organizacją, ale również w życiu osobistym, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę*


Podpisz z nami umowę na usługę certyfikacji systemu zarządzania do końca grudnia 2018 roku i odbierz dla siebie jedną z poniższych opcji:


  • Światowe bestsellery o biznesie, zarządzaniu i rozwoju osobistym do wartości 500 zł
  • Roczną prenumeratę Harvard Business Review Polska o wartości 999 zł
  • Kompleksowy program rozwoju kompetencji menedżerskich on-line o wartości 1 500 zł 

To świetna okazja do promowanie wiedzy na temat jakości w firmach, wśród pracowników i managerów jak również własnego rozwoju osobistego i zawodowego.

Podnieś z nami jakość swoją, swoich współpracowników i całej firmy! 


Zapraszamy do KONTAKTU Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI
empty
LUB WYSYŁANIA ZAPYTAŃ NA ADRES: certification.pl@dnvgl.com
30 czerwca 2020

Narzędzie My Care umożliwia zarządzanie ryzykiem zakażeń na statkach na poziomie wymaganym w szpitalach

Zarządzanie ryzykiem zakażeń podczas pandemii COVID-19 wymaga nowego podejścia, kontroli oraz zapobiegania zarażeniu. My Care to nowe podejście DNV GL do zarządzania ryzykiem, które zostało opracowane w celu oceny, kontroli i ograniczania ryzyka zakażeń, mające odzwierciedlenie w systemach zarządzania, w procesach oraz działaniach biznesowych. My Care uwzględnia przepisy i wytyczne lokalne – zarówno w porcie macierzystym, jak i docelowym – i znajduje zastosowanie na wszystkich typach statków oraz terminali.

  • Other sectors
View more